Upisi

Gimnazija Andrije Mohorovičića Rijeka osnovana je 1992. godine. Sadrži tri opća i dva prirodoslovno-matematička odjeljenja po generaciji.

Pored redovnih programa GAM, također, nudi pregršt zanimljivih aktivnosti (debatni klub, fotogrupa i organiziranje izložbi, zbor, filmska skupina, novinarska skupina, radijska skupina, književni klub, Školski volonterski klub, sportske aktivnosti, program za Njemačku jezičnu diplomu - DSD, polaganje ispita iz francuskoga jezika - DELF, učenje kineskoga jezika...).

Škola sudjeluje i u projektu Znanost+ te planira uvođenje brojnih novih sadržaja. Na sljedećoj mrežnoj stranici možete pročitati više o projektu i predmetima: http://www.znanost.plus/kurikulumi/.

Jedna smo od najuspješnijih škola u Republici Hrvatskoj. O tome najbolje govore rezultati naših učenika na državnoj maturi, koji su znatno bolji i od županijskoga i od državnoga prosjeka. Velik broj učenika uspješno sudjeluje na natjecanjima, a gamovci su izvrsno pripremljeni za studij. Sve navedene aktivnosti, atmosfera i vrhunski rezultati razlog su zašto se vidimo prvoga dana tvojega srednjoškolskoga života u GAM-u!

ŠTO SE BODUJE?

Opći razredi: Hrvatski jezik, Matematika, prvi strani jezik, Povijest, Geografija, Likovna kultura, natjecanja iz navedenih predmeta te Tehničke kulture

Prirodoslovno-matematički razredi: Hrvatski jezik, Matematika, Engleski jezik (obvezan), Kemija, Fizika, Tehnička kultura, natjecanja iz navedenih predmeta te Informatike

RAZREDI I BROJ UČENIKA

Upisujemo tri opća i dva prirodoslovno-matematička razreda po 26 učenika.

DATUMI

Datum provođenja provjere znanja stranog jezika koji je uvjet za upis, a učenik ga nije učio u osnovnoj školi: 6. srpnja 2017. u 9 sati

Datum zaprimanja upisnica i dodatne dokumentacije: 13. srpnja od 10 do 18 sati i 14. srpnja od 8 do 14 sati

RAZREDNA VIJEĆA

Popis nastavnika možete pogledati u privitiku.

Priloženi dokumenti:
Nova_razredna_vijeca_1._razreda_2017,18.docx (15.94 KB)

objavio: Administrator   datum: 22. 6. 2017.