Nagrade

U petak 18. listopada 2019. tvrtka GDI slavila je 30 godina postojanja. GDI je tvrtka koja zastupa ESRI u Hrvatskoj te pruža specijalizirana rješenja, proizvode i usluge vezane uz geografske informacijske sustave u Hrvatskoj kao i na vanjskim tržištima. Uz prigodnu svečanost i proslavu dodijeljene su nagrade srednjim školama s najboljim projektima u sklopu Story Map GDI natjecanja. Među nagrađenim školama našla se i Gimnazija Andrije Mohorovičića Rijeka sa svojim projektom. Zaslužni su sada već bivši učenici Gimnazije: Lea Subotić, Eva Šustar i Luka Šantek pod mentorstvom nastavnice Renate Grbac. Svoja znanja na području rada u ArcGIS programskom paketu stekli su na fakultativnoj nastavi geoinformatike. Na proslavi i dodjeli nagrade sudjelovali su Lea Subotić i Eva Šustar te Filip Radan kao predstavnik naše škole i trenutni nastavnik geografije i geoinformatike.

objavio: Administrator   datum: 6. 11. 2019.