Projekti iz informatike

Učenici 3.5 razreda za kraj školske godine imali su zadatak izraditi projekt iz informatike. Učenici su bili podijeljeni u timove, te su rješavali određeni problem ili zadatak, čije su riješenje predstavljali na satovima informatike.

Rješenje problema moralo se realizirati u programskom jeziku free pascal, te su osim kodova i izvršnih datoteka  učenici morali predati dokumentaciju u kojoj su detaljno opisali postupak realizacije programa, odabir algoritama i opis problema na koji su nailazili.

Tri tima odlučila su se za izradu računalnih igara, što je često puta zahtjevan i složen programerski zadatak. Sva tri tima uložila su veliki trud i kreativnost, uz veliku količinu profesionalnosti u rješavanju zadataka. Uz dozvolu timova ovdje možete preuzeti izvršne datoteke njihovih igara i pritom poštujte autorska prava. (za preuzimanje kliknite na opširnije)

Timovi:

Robert Injac, Loreno Božičević, Dino Pilav i Klara Gabrić - igra VIRUS

Luka Suman, Arijan Skoki, Marina Gruban i Valentina Pernjek - igra HRABRI KVADRIĆ

Kristijan Vulinović, Kim Vučinić i Marija Elena Husić - više igara

Priloženi dokumenti:
HrabriKvadric.rar (61.77 KB)
Skup_igara.rar (68.72 KB)
Virus.rar (13.22 KB)

objavio: Petar Jelača   datum: 18. 6. 2013.